Chytrý, intuitivní, spolehlivý

Radiometer uvádí novou generaci transkutánního monitoru

Radiometer uvádí na trh nový typ CE certifikovaného transkutánního monitoru TCM5, který byl speciálně navržen pro potřeby novorozenců, pediatrických i dospělých pacientů, a to i na spánkových klinikách a v domácím prostředí.

května 16, 2017

Elegantní design, intutivní barevný, dobře čitelný, dotykový displej - nový analyzátor TCM5 byl navržen s maximálním ohledem na komfort pacienta i uživatele a umožňuje nepřetržité neinvazivní monitorování tcpO2, tcpCO2, Masimo SET® SpO2, perfuzního indexu a tepové frekvence v reálném čase. Unikátní pozlacené senzory se po umístění do kalibrační komory automaticky rekalibrují, což umožňuje vysoce spolehlivá měření, a integrovaná intuitivní výuková videa minimalizují požadavky na školení.

Monitor TCM5 je dostupný ve 2 verzích v závislosti na požadavcích zákazníka. TCM5 BASIC je ideální pro diagnostiku ve spánkových laboratořích a v domácí péči. 

Prémiový TCM5 FLEX je navržen pro použití na lůžkách intenzivní péče. Díky své neinvazivní povaze je vhodný zejména pro neonatologické JIP.

Detailní informace o jednotlivých typech jsou k dispozici na výše uvedených odkazech.

Tato stránka používá Cookies

Používání cookies