Podstata všeho, co děláme

Naše poslání & vize

Rádi bychom vám zde představili naše vize a poslání, které stojí na pozadí všeho, co děláme

Naše poslání

Pomáháme poskytovatelům zdravotní péče činit diagnostická rozhodnutí, která zachraňují životy.

Naše produkty dodávají zdravotníkům potřebnou sebedůvěru a přesné informace, díky kterým mohou vždy dospět k těm správným rozhodnutím. 

Fakt, že výsledky poskytované našimi produkty mohou tvořit hranici mezi životem a smrtí, je pro nás otázkou pýchy a pokory.  Zároveň nás jako společnost sjednocuje a stále žene dopředu.

Máme štěstí, že Radiometer je tvořen týmem ambiciózních a inovativních kolegů, kteří neustále tvrdě pracují na tom, aby nejen splnili, ale i předčili očekávání našich zákazníků prostřednictvím nových, inovativních, život zachraňujících řešení, která pravidelně uvádíme na trh. 

Naše vize

Zlepšování globální zdravotní péče díky spolehlivému, rychlému a snadnému diagnostikování pacientů

V Radiometeru nikdy nebereme péči jako samozřejmost. 

Na celém světě v průběhu každého dne je na analyzátorech Radiometer testováno půl milionu krevních vzorků – to je 6 vzorků za vteřinu, 360 vzorků za minutu a více jak 21 000 vzorků za hodinu. Každý rok se tak informace získané z našich analyzátorů dotknou milionů životů. Proto usilujeme o co nejlepší výsledky, každý den.

Vyvíjet ty správné produkty a řešení pro uskutečnění naší vize zlepšení globální zdravotní péče je možné jen skrze pochopení potřeb všech poskytovatelů zdravotní péče. Kritičtější prostředí je spojené s většími požadavky. Proto usilujeme o řešení, která jsou spolehlivá, rychlá a jednoduchá jak na pochopení, tak na použití.

Tato stránka používá Cookies

Používání cookies
Zapomenuté heslo
Uživatel nenalezen
Odeslat
Zaměstnanec Radiometeru? Pro reset hesla zadejte Radiometer uživatelské jméno.
Zaslali jsme vám email pro reset hesla
Resetovat heslo
Heslo změněno
Vyžadována změna hesla
Pro přístup do MyRadiometer prosím změňte heslo.
Heslo změněno