Profil společnosti RADIOMETER s. r. o.

Společnost RADIOMETER s.r.o. vznikla v roce 2008 jako dceřiná společnost dánské firmy Radiometer Medical a převzala veškeré aktivity od distributorů zastupujících tuto značku na českém a slovenském trhu

V uplynulých několika letech se stala jedničkou v oblasti prodeje analyzátorů krevních plynů, a to především díky svému krédu „Kvalita a spolehlivost na prvním místě“. Nejedná se však pouze o kvalitu vyráběných produktů, které patří k absolutní světové technologické špičce, ale jedná se též o kvalitu komplexních služeb poskytovaných našim zákazníkům. Od roku 2010 se společnost zaměřila též na prodej POC imunochemických analyzátorů a systému 1st automatic, který je jediným uceleným řešením od elektronické žádanky až po archivaci výsledků a aktivní dálkovou správu. V roce 2013 jsme do našeho portfolia začlenili transkutánní monitorovací systémy. V roce 2015 jsme se stali výhradními distributory produktů společnosti HemoCue.

Působíme aktivně jak v České, tak Slovenské republice. Tým našich zkušených pracovníků je vždy připraven ve spolupráci s vámi nalézt to nejlepší a zároveň ekonomické řešení pro vaši laboratoř, klinické oddělení  nebo vedení nemocnice.

Kontaktujte nás

Kolektiv zaměstnanců

 

Tato stránka používá Cookies

Používání cookies
Zapomenuté heslo
Uživatel nenalezen
Odeslat
Zaměstnanec Radiometeru? Pro reset hesla zadejte Radiometer uživatelské jméno.
Zaslali jsme vám email pro reset hesla
Resetovat heslo
Heslo změněno
Vyžadována změna hesla
Pro přístup do MyRadiometer prosím změňte heslo.
Heslo změněno