Analyzátor krevních plynů – Jednoduchý, spolehlivý, cenově dostupný

Radiometer představuje nový kompaktní analyzátor krevních plynů

TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ // Spolehlivé a rychlé výsledky 8 parametrů urgentní péče jen ze 70 μL krve.

října 19, 2017

Radiometer představuje uvedení ABL9 – nového kompaktního analyzátoru krevních plynů speciálně vyvinutého pro místa urgentní péče provádějící pouze několik testů denně.

Nový analyzátor ABL9 využívá stejnou špičkovou technologii jako ostatní vyhlášené analyzátory krevních plynů z řady ABL. 

Byl vyvinut se zaměřením na jednoduchost použití, díky malým rozměrům se hodí pro každé zdravotnické zařízení a jeho provoz je cenově dostupný. 

“Roky výzkumu mezi uživateli analyzátorů krevních plynů v rychle se rozvíjejích trzích odhalily poptávku po menším, cenově efektivním, jednoduše použitelném analyzátoru, který by poskytoval spolehlivé a rychlé výsledky acidobazické rovnováhy, stavu kyslíku a elektrolytů u kriticky nemocných pacientů,” zmiňuje Henrik Schimmell, prezident společnosti Radiometer.

“ABL9 snoubí chytrou technologii léty ověřenou u řady analyzátorů řady ABL a intuitivní uživatelské prostředí založené na systému plug and play.” 

V listopadu 2016 byl přístroj uvolněn pro trh v Japonsku, Francii, Turecku a Německu. Nyní je globálně dostupný ze zbytku světa včetně ČR.  

 

Tato stránka používá Cookies

Používání cookies
Zapomenuté heslo
Uživatel nenalezen
Odeslat
Zaměstnanec Radiometeru? Pro reset hesla zadejte Radiometer uživatelské jméno.
Zaslali jsme vám email pro reset hesla
Resetovat heslo
Heslo změněno
Vyžadována změna hesla
Pro přístup do MyRadiometer prosím změňte heslo.
Heslo změněno