Klíčová fakta

Radiometer vyvíjí, vyrábí a prodává řešení pro odběry krve, analýzu krevních plynů, transkutánní monitoring, imunochemickou analýzu a s nimi spojené IT systémy pod značkami ABL, AQT, TCM, RADIANCE, AQURE, PICO, CLINITUBES a QUALICHECK.

Společnost Radiometer, založená v roce 1935 se sídlem v Kodani v Dánsku, byla průkopníkem v testování krevních plynů a v roce 1954 uvedla na trh první komerčně dostupný analyzátor krevních plynů na světě.

V současné době se produkty a řešení společnosti Radiometer používají v nemocnicích, klinikách a laboratořích ve více než 130 zemích světa s cílem poskytovat informace o nejkritičtějších parametrech v urgentní péči.

V praxi je ve světě každou vteřinu zpracováno šest vzorků na některém analyzátoru Radiometer.  To je 360 vzorků za minutu, 21 600 vzorků za hodinu, 518 400 vzorků za den. To je 189 216 000 vzorků zpracovaných na analyzátorech Radiometer každý rok.

Five samples every day

Globalní zastoupení

  •  Přímé zastoupení ve 30 zemích

  •  Ve zbytku světa je Radiometer zastoupen více než 100 distributory

  •  Výrobní společnosti a společnosti zabývající se výzkumem a vývojem se nacházejí v Dánsku, USA, Švýcarsku, Finsku a Polsku

 

Radiometer World Map

Radiometer World Reach

Vlastnická struktura

Radiometer je součástí platformy přírodních věd a diagnostiky Danaher Corporation (NYSE:DHR) nabízející širokou škálu analyzátorů, spotřebního materiálu, softwaru a služeb, umožňujících diagnostiku chorob a činění terapeutických rozhodnutí v laboratořích, nemocnicích a dalších oblastech klinické péče.

Dalšími společnostmi z oblasti přírodních věd, které vlastní Danaher Corporation, jsou HemoCue (součást Radiometer Group), Beckman Coulter, Leica Microsystems, Leica Biosystems, Molecular Devices a AB Sciex.

Tato stránka používá Cookies

Používání cookies
Zapomenuté heslo
Uživatel nenalezen
Odeslat
Zaměstnanec Radiometeru? Pro reset hesla zadejte Radiometer uživatelské jméno.
Zaslali jsme vám email pro reset hesla
Resetovat heslo
Heslo změněno
Vyžadována změna hesla
Pro přístup do MyRadiometer prosím změňte heslo.
Heslo změněno