O nás

Radiometer je přední poskytovatel technologicky vyspělých řešení pro akutní péči, která zjednodušují a automatizují všechny fáze testování v urgentní péči.

S více než 3 400 zaměstnanci po celém světě a přímým zastoupením ve 30 zemích pomáháme zdravotníkům získat rychlé a přesné informace o nejkritičtějších parametrech testování v urgentní péči včetně kyslíku, laktátu a troponinu.

Ty jsou základem pro provedení okamžitých a informovaných rozhodnutí o léčbě kriticky nemocných pacientů v klinických odvětvích jako je urgentní péčeintenzivní péče, anesteziologie, kardiochirurgieneonatální intenzivní péče a péče o rány.

To je základ pro provedení okamžitých a dobře informovaných rozhodnutí o léčbě kriticky nemocných pacientů v klinických oblastech jako je urgentní péče, intenzivní péče, anesteziologie, kardiochirurgie a neonatální intenzivní péče.

Radiometer vyvíjí, vyrábí a prodává řešení pro odběry krve, analýzu krevních plynů, transkutánní monitoring, imunochemickou analýzu a s nimi spojené IT systémy.

Tato stránka používá Cookies

Používání cookies
Zapomenuté heslo
Uživatel nenalezen
Odeslat
Zaměstnanec Radiometeru? Pro reset hesla zadejte Radiometer uživatelské jméno.
Zaslali jsme vám email pro reset hesla
Resetovat heslo
Heslo změněno
Vyžadována změna hesla
Pro přístup do MyRadiometer prosím změňte heslo.
Heslo změněno